Dünyanın birçok ülkesinde insanlar, her gün Kronorm tarafından etiketlenen ürünleri tüketiyor. Bu etiketleme çözümlerinin her biri, tüketicilere en yüksek kalite standartlarını sunma hedefimize göre geliştirilmiştir.

Misyon

Geçmişten günümüze İnsan popülasyonunun Tüketim odaklı yaşaması, üretilen ve tüketilen her üründe daha yüksek kalite ve daha düşük maliyeti buluşturmayı hedef kılmıştır. Firmamız ambalajlı üretilen her üründe tüketiciye daha kaliteli ürünler, üreticiye daha düşük maliyetler oluşturmak üzere çalışmaktadır.

Dolumdan etiketlemeye ve gıda güvenliğine yönelik hızlı sorunsuz çalışan makinalar ve anahtar teslim üretim hatlarının mühendisliğini yapıyoruz. Gıdaların,sıvıların ev ve kişisel bakım ürünlerinin tüketici beklentilerine uygun üretilmesi için çalışıyoruz

Vizyon

Sektörel ve teknolojik gelişmelerin hızına ayak uyduran, üretici ve tüketicilerin beklentilerini karşılayacak yeni ürünlerin AR-GE süreçlerini yönetip yeni ürünlerini sektörün beğenisine sunabilen, meslektaş firmalara örnek, iş ortaklarına çözüm anahtarı olabilen, odak noktasına insanı koyan ve insan için doğayı koruyabilen bir firma olmaktır.

PET, teneke kutu, cam ve diğer malzemelerdeki sıvıları, gıdaları, ev ve kişisel bakım ürünlerini etiketlemek için ekipman, servis ve komple çözümler sunan lider bir tedarikçiyiz.

Bugün 10’dan fazla ülkede Kronorm markalı birçok makine faaliyete geçmiştir. Bunların her biri, 13 yıllık kanıtlanmış deneyim ve inovasyonumuzun sonucudur. İş hedeflerinize ulaşmanızı sağlamak için sürekli olarak yenilikçi ileri sistemler, hat mühendisliği ve inovasyon ile ortaklarımıza daha iyi çözümler sunmaya odaklanıyoruz.

Ofisimiz

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alın.