Kronorm tarafından paketlenen ürünler dünyanın birçok ülkesinde her gün tüketilmektedir. Ambalajlama çözümlerimizin tamamı, tüketicilere en yüksek kalite standartlarını sunma hedefimiz doğrultusunda geliştirilmiştir. Şirketimiz tüketiciye daha kaliteli ürünler, üreticiye daha düşük maliyetler oluşturmak üzere çalışmaktadır.

Misyon

Ambalaj makinaları alanında; yurt içi ve dışındaki müşterilerine katma değeri yüksek, yenilikçi ve güvenilir ürünler tasarlamak, üretmek ve satış sonrası hizmet vermek, Ar-Ge ve inovasyon faaliyetlerini yürüterek sürdürülebilirliğini sağlamak, iş ortaklarına özel çözümler sunmak, sektörünü geliştiren lider bir kuruluş olmak.

Vizyon

Üretici ve tüketici beklentilerini aşacak dayanıklı, güvenli ve güvenilir ürünler sunarak; sürdürülebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen, çevreye ve insana duyarlı bir teknoloji firması olmak.

PET, PP gibi plastik, teneke kutu gibi metal, cam ve diğer malzemelerin içerisinde bulunan sıvı maddeleri, gıda maddelerini, ev ve kişisel bakım ürünlerini ambalajlamak için makina, ekipman, servis ve iş ortaklarına özel çözümler sunan lider bir tedarikçiyiz.

Kronorm makina olarak bugün 15’dan fazla ülkede faaliyet göstermekteyiz. Bu makinaların her birisi, 10 yılı aşkın süredir devam eden kanıtlanmış deneyim, Ar-Ge ve inovasyon gücümüzün ürünüdür. İş hedeflerinize ulaşmanızı sağlamak için katma değeri yüksek, yenilikçi ve güvenilir ürünler tasarlayıp üreterek size özel çözümler sunmaktayız.

Ofisimiz

Entegre Yönetim Sistemi Sertifikalarımız

Kalite, İSG ve Çevre Politikamız

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alın.